صفحه اصلی تماس با ما عناوین مطالب پروفایل قالب سبز
لینک دوستان

پورحسن: لیگ برتر از 19 مهرماه آغاز می شود


رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: مسابقات والیبال باشگاه های برتر ایران در سال 91 از 19 مهرماه آغاز خواهد شد.
"منوچهر پورحسن" در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، افزود: باشگاه های شرکت کنند تا 31 خرداد مهلت دارند تا برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کنند. همچنین تا 45 روز به آغاز مسابقات یعنی (پنجم شهریورماه ) فرصت ارائه و تحویل مدارک به سازمان لیگ فدراسیون والیبال خواهند داشت.
رییس سازمان لیگ فدراسیون والیبال در باره نتایج نشست امروز – شنبه – با مدیران باشگاه های لیگ برتر گفت: محورهای مختلفی در این نشست مطرح شد که نحوه جذب بازیکنان به گونه ای که در هر تیم علاوه بر بازیکنان درجه یک، سایر بازیکنان نیز امکان جذب داشته باشند از جمله این موارد بود.
وی در ادامه با بیان اینکه در گذشته برای جذب بازیکنان مشکلاتی در تیم ها به وجود می آمد که کسی پاسخگو نبود، گفت: در این نشست مسئولیت مدیران باشگاه در این خصوص یادآوری شد و تاکید شد که سرپرست و مربی مسئولیت امور داخل زمین را بر عهده دارند.

پورحسن با اشاره به جذب بازیکنان خارجی در باشگاه ها و پرداخت نشدن حقوق و مزایای برخی از آنان در سنوات گذشته لیگ برتر والیبال، گفت: این موضوع باعث شکایت آنان به فدراسیون جهانی والیبال می شد و FIVB نیز فدراسیون ایران را تحت فشار قرار می دادند. این موضوع در نشست امروز نیز مطرح شد و به باشگاه تاکید شد که به تعهدات خود در برابر آنان عمل کنند.
وی تصریح کرد: همچنین برای اینکه در پروسه جذب بازیکنان خارجی، باشگاه متضرر نشوند، پیشنهاد شد برای جذب بازیکنان خارجی با فدراسیون والیبال در مورد کیفیت و قمیمت بازیکنان خارجی مشورت کنند.
رییس سازمان لیگ با بیان اینکه فدراسیون والیبال بازیکنان ایرانی را بر اساس کیفیت و سطح فنی بازی آنان به چهار گروه تقسیم بندی کرده است، گفت: در این نشست پیشنهاد شد برای کوتاه شدن دست واسطه ها و استفاده بهینه از بودجه تیم ها قبل از جذب و عقد قرار داد با بازیکنان در خصوص سطح فنی آنان از فدراسیون استعلام کنند تا با هر بازیکن در حد و اندازه او برخورد شود.

وی در ادامه با اشاره به حضور احتمالی 14 باشگاه در لیگ برتر سال اینده گفت: میزان مشهد مهلت خواسته شاید به بازی های امسال برگردد. از سوی دیگر با توجه به اینکه تجربه نشان داده که برخی شهرستان ها توانایی حضور دو تیم در لیگ برتر را ندارند و والیبال آنان آسیب خواهد دید، رییس فدراسیون والیبال به نمایندگان گنبد پیشنهاد کرد که با یک تیم قدرتمند در لیگ امسال حضور یابند که قرار شد آنان در مورد این موضوع فکر کنند.
پورحسن تاکید کرد: جلسه امروز نشست خوبی بود و قرار شد مدیران باشگاه در خصوص مطالب مطرح شده به جمع بندی نهایی برسند و در نشست آینده پیشنهادات خود را مطرح کنند.

 

[ یکشنبه بیست و هشتم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 15:2 ] [ محمدحسین ]

آندره زورزی خبرنگار و گزارشگر والیبال که چندی پیش در ایران بود در گزارشی در مجله اختصاصی فدراسیون جهانی والیبال  (volley world)تاکید کرد: ولاسکو با قهرمانی در مسابقات آسیایی و شکست دادن تیم هایی چون صربستان، لهستان و آرژانتین در مسابقات جام جهانی سال 2011 یک چهره محبوب در ایران است.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، آندره در این گزارش تاکید می کند، عملکرد ولاسکو با تیم ملی والیبال ایران توجهات جهانی بسیاری را نیز به این مربی معطوف کرد.
وی در ابتدای گزارش خود تاکید می کند ولاسکو در هر جای ایران پا بگذارد، مردم او را می شناسند و با گرمی با او برخورد می کنند.
این خبرنگار و گزارشگر والیبال از سفر خود به ایران به عنوان بهترین و مهمترین فرصت برای دیدار مجدد ولاسکو، مربی سابق خود یاد می کند و در گزارش خود یادآوری می کند که آخرین باری که با ولاسکو بودم، 16 سال پیش در سال 1996 بود که پس از ناکامی در المپیک آتلانتا در مسابقات جهانی ژاپن توانستیم با او قهرمانی را بدست آوریم.
آندره در ادامه گزارش خود می گوید: ولاسکو در ایران به هر استادیوم ورزشی که می رود، به محافظ نیاز دارد تا او را در برابر هیجانات طرفدارانش محافظت کند. در خیابان های تهران مردم همیشه او را متوقف می کنند و به او تبریک می گویند.
دارنده مدال نقره المپیک در ادامه گزارش خود می افزاید: خولیو ولاسکو جواب دادن به سئوالات مردم را جزو برنامه ها و وظایف خود می داند و اینکه تمام تلاش خود را خواهد کرد تا انتظارات مردم را جوابگو باشد.
قهرمان دو دوره مسابقات والیبال جام جهانی در ادامه گزارش خود می افزاید: ولاسکو تیم جوانی در ایران دارد که از نظر فیزیکی بسیار قدرتمند هستند ولی تجربه بین المللی زیادی ندارند. او به خوبی می داند که کارهای پایه ای و تکنیکی  بسیاری وجود دارد که باید انجام شود (مثلا در دریافت ها)، اگر چه آنها می خواهند به پیشرفت خود ادامه دهند. او در زمین مسابقه بیشتر روی راه حل اندیشمندانه تاکید دارد در صورتیکه خیلی از بازیکنان ایرانی روی قدرت خود تکیه می کنند و غالبا تلاش می کنند که با قدرت توپ را رد کنند که در بسیاری از لحظات غیر ضروری به نظر می رسد.
زورزی در قسمت دیگری از گزارش خود به تمرینات ولاسکو با تیم دوم ایران اشاره می کند و می گوید: این تمرینات برای من در نوع خود بسیار جالب بود. روش او کاملا مشخص است. سازماندهی عالی، تمرینات متعادل و بدون اتلاف وقت. هرکسی در تیم از بازیکنان گرفته تا دستیاران به خوبی وظیفه خود را می دانند.
آندره در گزارش خود تاکید دارد: خولیو با روشها و تمرینات  والیبال مدرن بخوبی پیش رفته است. این روزها او تمایل دارد با روش متفاوتی با تیم خود کار کند که در واقع بجای تمرکز بر تمرینات فردی بیشتر روشهای جهانی را پیش بگیرد. آنچه که تغییر نکرده است شور او در تشویق و کمک کردن بازیکنان برای پیشرفت هرچه سریع تر آنها می باشد، همانگونه که در ایتالیا بازیکنان را ترغیب به این کار می کرد.
این گزارشگر رشته ورزشی والیبال در پایان گزارش خود در مورد سابقه ولاسکو یادآوری می کند: خولیو را به یاد می آورم که در سال 1989 در تیم ایتالیا او در به وجود آوردن فضا و شرایطی که بازیکنان در آن تمرکز خود را کاملا حفظ می کردند، فوق العاده بود. در ایران نیز با اختصاص دادن مربیانی که وظایفشان حفظ تمرکز بازیکنان است، چنین مسئله مشابهی دیده می شود. آنها تیم متحّد و کاملی دارند.
آنده زورزی در پایان گزارش خود سوابق مربیگری و افتخارات خولیو ولاسکو را به قرار زیر یادآوری می کند:
فرو کاریل اواسته: آرژانتین 1982-1972
پالاوولو مودنا: ایتالیا 1986-1989
قهرمانی در کاپ ایتالیا: 1986,1988,1989
قهرمانی در لیگ ایتالیا:1986,1989
 افتخارات او به عنوان مربی در تیم ملی مردان ایتالیا:
 قهرمانی مسابقات جهانی FIVB 1990, 1994
مسابقات لیگ جهانی FIVB   1990,1992,1994,1995 
مسابقات جام جهانی  FIVB  : 1995
مدال نقره مسابقات المپیک 1996 آتلانتا
قرمانی در سه دوره مسابقات جام اروپا در سالهای  1989,1993,1995
 قهرمان مسابقات جام اروپا Runners-Up   در سال  1993
مربیگری در تیم ملی بانوان ایتالیا:
قهرمانی مسابقات مدیترانه در سال 1997
مربیگری در تیم ملی  مردان اسپانیا:
قهرمان مسابقات مدیترانه در سال 2009
قهرمانی لیگ اروپا در سالهای  2009 ,2010  Runners-Up
مربیگری در تیم ملی مردان ایران:
قهرمانی آسیا در سال 2011
ولاسکو سابقه مربیگری در تیم چک را در سال 2001 نیز دارد

 
سرویس عکس:


زورزی ولاسکو یک چهره محبوب در ایران 1
[ شنبه بیست و هفتم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 10:55 ] [ محمدحسین ]
حمزه زرینی در گفتگو با شبکه ایران
سرمربی صربستان ما را لایق صعود به المپیک دانست/سعی می کنم روحیه بازیکنان را بالا ببرم
بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان گفت: سرمربی تیم صربستان در پایان بازی با تیم ملی ایران معتقد بود که حق ایران است که به المپیک صعود کند که شنیدن این حرف از زبان یک مربی مطرح بسیار ارزشمند است.

شبکه ایران: حمزه زرینی بازیکن ارزشمند تیم ملی والیبال در مورد مسابقات انتخابی المپیک و عدم صعود تیم ملی به المپیک صحبت های جالبی کرد و به سوالات خبرنگار شبکه ایران پاسخ داد.

مسابقات والیبال انتخابی المپیک چطور بود؟

این دوره از مسابقات برای تیم ملی بسیار خوب بود چرا که اکثر تیم ها بر این عقیده بودند که تیم ملی ایران تیم بسیار خوبی است و لیاقت حضور در المپیک را دارد، ما تمام تیم های آسیایی را در این مسابقات شکست دادیم ولی متأسفانه در این بازی ها کمی بدشانس بودیم که نتوانستیم المپیکی شویم.

سیستم جدید امتیازدهی که در این مسابقات از سوی فدراسیون والیبال آسیا اتخاذ شد بر عملکرد تیم ملی تأثیر گذار بود؟

متأسفانه فدراسیون جهانی هر دفعه یک قانون جدید می گذارد و این قانونی که جدیدا بابت امتیازدهی به تیم ها گذاشته است بر عدم صعودمان به المپیک تأثیرگذار بود چرا که تیم ملی ایران و استرالیا 2 باخت داشتند ولی متأسفانه این تیم ایران بود که با یک امتیاز کمتر از صعود به المپیک بازماند ولی به هر حال خود مردم دیدند که ما تلاشمان را کردیم ولی متأسفانه نشد.

فکر می کنی این انتظار از تیم ملی که باید به المپیک صعود می کرد انتظار معقولی است؟

در چند سال اخیر دوستداران به والیبال که تعداد آنها به دلیل پیشرفت تیم ملی کشورمان بیشتر شده است، این ورزش را همانند ورزش فوتبال دنبال می کنند و این خودش نشان دهنده پیشرفت والیبال کشورمان است که علاقه مندان به این رشته بیشتر شده است ولی این که انتظارات بالا رفته هم خوب است و هم بد است چرا که فشار را بر روی بازیکنان برای گرفتن نتیجه بیشتر می شود.

بازی با صربستان چگونه بود ؟

تیم ملی صربستان با برد در دیدار با ما می توانست به المپیک صعود کند بنابراین انگیزه آنها برای برد در این دیدار بسیار بالا بود البته ما در بازی با این تیم قدرتمند دیدار پایاپایی برگزار کردیم و با امتیاز نزدیکی ست های این بازی را به صربستان واگذار کردیم، زمانی بود که تیم ملی آرزو داشت حتی با تیم ب صربستان دیدار دوستانه برگزار کند ولی امروز خودشان از ما می خواهند که با تیم شان مسابقه دهیم، سرمربی تیم صربستان در پایان بازی معتقد بود که حق ایران است که به المپیک صعود کند و این حرف که از زبان یک مربی مطرح از یک تیم قدرتمند زده شده بسیار ارزشمند است.

بازیکنان جوان چگونه بودند؟

واقعاً عالی کار کردند غفور که سابقه حضور در تیم ملی را داشت ولی قائمی که برای اولین بار در ترکیب تیم ملی آن هم در این مسابقات مهم حضور می یافت بسیار خوب عمل کرد و از نظر من ولاسکو جواب اعتمادش به این جوانان را گرفت، ضمن اینکه این بازیکنان جوان برای رسیدن به وضع ایده آل نیازمند بازی ملی هستند چرا که جوانان ما در بازی های ملی پخته تر و بهتر می شوند.

از نظر خودت در این مسابقات چطور بودی؟

من بعد از مصدومیتم توانستم به لطف دکتر تیم در ادامه تیم ملی را همراهی کنم و در بازی با پورتوریکو خیلی سعی کردم تا جو بازی را به سود خودمان برگردانم البته نه تنها در این بازی بلکه در تمام بازی ها به روحیه بچه ها توجه زیادی دارم و سعی می کنم تا روحیه تیم را بالا ببرم.

پس از عدم راهیابی به المپیک ولاسکو به بازیکنان چه گفت؟

قبل از بازی با ژاپن به ما گفت ما از حضور در المپیک بازماندیم ولی این موجب نمی شود که به راحتی از بازی با تیم ژاپن بگذریم اگر این گونه شود تیم ملی والیبال ایران به هیچ عنوان بزرگ نخواهد شد و این صحبت ها موجب شد تا ما شستمان را قبل از بازی با ژاپن کنار بگذاریم و به بازی های آینده تیم ملی امیدوارم باشیم.

ولاسکو چه قدر در تحول تیم تأثیرگذار بود؟

ولاسکو مربی بسیار بزرگی است و حضور او در تیم باعث شد تا تمامی بازیکنان عملکردشان بهتر شود و من هم با حضور او عملکردم خیلی بهتر شده است، او قبل از حضور در تیم ملی تمامی مسائل را سنجیده است و پتانسیل بالای تیم ملی موجب شد تا برای مربی گری به ایران بیاید با حضور او تیم ملی متحول شده است.معروف: خستگی بر تنمان ماند

تهران – پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: همه بایكنان با بازی های خوب خود از كادر فنی نمره قبولی گرفتند اما نرفتن به المپیك خستگی این رقابت ها را بر تن همه بازیكنان گذاشت.

1391/03/25 - 11:29

'سعید معروف' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بازی های خیلی خوبی در این رقابت ها انجام دادیم و نام عدم موفقیت ایران در راهیابی به المپیك را فقط می توان 'بد شانسی' گذاشت.

وی ادامه داد: دلیلی برای نرفتن تیم ملی ایران به المپیك وجود نداشت. ما چیزی كم نگذاشتیم و از دیگر تیم ها عقب نبودیم. اگر یك ست دیگر از استرالیا می گرفتیم المپیكی شده بودیم و الان همه تعریف و تمجید ها نثار ما می شد. امیدوارم مردم شرایط را درك كنند و ناكامی ما را به حساب بخت و اقبال بگذارند.

پاسور تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: امیدوارم در آینده دیگر این بدشانسی تكرار نشود و والیبال ایران بتواند به رقابت های مهمی مثل المپیك و لیگ جهانی راه پیدا كند. معتقدم والیبال ایران سطحی بالاتر از آسیا دارد و برای رسیدن به سطح اول جهان باید در رقابت های معتبر حضور مداومی داشته باشد.

وی افزود: اگر این اتفاق در مورد نسل ما نیفتاد امیدوارم نسل آینده تیم ملی بتواند در میان هشت تیم برتر جهان قرار گیرد.

معروف درباره انتخابش به عنوان بهترین پاسور رقابت های گزینشی المپیك گفت: همه بازیكنان در پست خود بازی های خوبی ارائه كردند اما مهم این بود كه تیم به المپیك راه یابد. انتخابم به عنوان بهترین پاسور موفقیت تلخی بود.

وی درباره عملكرد بازیكنان جوان تیم ملی خاطرنشان كرد: این بازیكنان بالاتر از انتظارم بازی كردند زیرا فكر نمی كردم تا این حد بتوانند خود را با تیم هماهنگ كنند.نشان دادیم شخصیت مقابله با تیم‌های بزرگ را داریم
فیاضی: ایران بهترین تیم آسیا است/ صرب‌ها مقابل سایر تیم‌ها عرق هم نکردند!

خبرگزاری فارس: دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال گفت: نشان دادیم که ایران بهترین تیم آسیا است و شخصیت مقابله با بزرگان والیبال را دارد.

خبرگزاری فارس: فیاضی: ایران بهترین تیم آسیا است/ صرب‌ها مقابل سایر تیم‌ها عرق هم نکردند!

پوریا فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص عدم صعود تیم ملی والیبال به رقابت‌های المپیک 2012 لندن گفت: 5 پیروزی و دو شکست کسب کردیم و برای حضور در المپیک تنها یک امتیاز کم آوردیم. تمام تیم‌هایی که در ژاپن حضور داشتند اذعان کردند ایران شایسته حضور در لندن است.

وی با بیان اینکه حق آسیا بیشتر از یک سهمیه است، ادامه داد: معتقدم به قاره آسیا ظلم شد، چراکه صربستان و استرالیا آسیایی نبودند که از مسابقات انتخابی قاره آسیا به المپیک صعود کردند و بازهم شاهد هستیم که المپیک بدون حضور تیمی از آسیا برگزار خواهد شد.

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال خاطرنشان کرد: به هر حال این مسابقات هم تمام شده و از حالا باید به فکر لیگ جهانی باشیم و با برنامه‌ریزی 4 ساله به المپیک 2016 فکر کنیم.

فیاضی در خصوص علل ناکامی تیم ملی عنوان کرد: تمام بازیکنان تلاش کردند و معتقدم که در بهترین روز استرالیا با این تیم روبرو شدیم، چراکه بدون اشتباه بازی کردند و برنده میدان شدند.

وی درمورد اینکه بازی تدارکاتی قبل از آغاز مسابقات رسمی به ضرر ایران بود یا خیر، اظهار داشت: این شرایط متقابل بوده و شناخت هر دو تیم از هم به یک اندازه بوده است. در شرایط یکسان بازی کردیم و متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم.

دریافت کننده قدرتی ایران را بهترین تیم آسیایی دانست و تصریح کرد: ما مقابل صربستان تمام گیم‌ها را با اختلاف دو امتیاز واگذار کردیم، در حالی که فکر می‌کنم صرب‌ها در مصاف با سایر تیم‌ها حتی عرق هم نکردند و به راحتی پیروز شدند؛ نشان دادیم شخصیت مقابله با تیم‌های بزرگ را داریم.


[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 17:12 ] [ محمدحسین ]
به گزارش عصر امروز به نقل از فارس، "المپیک از دست رفت"؛ این بدترین خبری است که این روزها می‌توان به اهالی والیبال داد.

 

هنوز اهدافی که مسئولان فدراسیون والیبال به دیوارهای فدراسیون نصب کرده‌اند در خاطرمان هست؛ قهرمانی آسیا، موفقیت در جام‌جهانی، حضور در رقابت‌های المپیک لندن و در پایان راهیابی به لیگ جهانی، اما حالا این داستان به پایان رسیده است و مردم می توانند راحت تر قضاوت کنند.

ما با تیمی باتجربه قهرمان آسیا شدیم و توقعی که جز آن هم نبود و پس از آن درخشش در جام‌جهانی که آن هم با شکست برابر چین کم‌رنگ شد.

* برنامه‌ریزی ژاپنی‌ها بهم ریخت

پس از این 2 مرحله نوبت رسید به حضور در رقابت‌های انتخابی المپیک؛ رقابت‌هایی که با برنامه‌ریزی ضعیف مدیران کنفدراسیون والیبال آسیا تیم‌هایی مانند صربستان، ونزوئلا و پورتوریکو هم در آن حضور پیدا کردند. ولاسکو پیش از این هم از این نوع برنامه‌ریزی ابراز تعجب کرده بود، اما واقعیت این است که برای رفتن به المپیک باید جنگید و برابر هر تیمی پیروز شد. از مباحث فنی مسابقات که بگذریم تا کارشناسان امر در این خصوص اظهار نظر کنند می‌پردازیم به برخی اتفاقاتی که پیش از آغاز مسابقات افتاد.

شاگردان ولاسکو با کوهی از انگیزه و انرژی و تنها با مشکل کمبود بازی تدارکاتی پا به توکیو گذاشتند؛ شهری که باردیگر باید برای والیبال ایران تعیین تکلیف می‌کرد. قرعه مسابقات از همان ابتدا برای اهالی والیبال ایران جالب و عجیب بود، چراکه ژاپنی‌ها به گونه‌ای پیش‌بینی کرده بودند که بازی آخرشان را با ایران انجام دهند و احتمالاً تیم پیروز در این مسابقه المپیکی شود، اما شرایط به گونه دیگری پیش رفت و شکست‌های عجیب تیم‌های آسیایی مقابل یکدیگر تمام برنامه میزبان را به هم ریخت تا در فاصله یک روز مانده به پایان مسابقات ریش و قیچی دست استرالیایی‌ها باشد.

* بازهم تیمی که کسی فکرش را نمی‌کرد!

ظاهراً والیبالیست‌های ایران یا بهتر بگوییم شاگردان ولاسکو عادت دارند همیشه و از همه نظر شگفتی ساز باشند؛ در جام‌جهانی، آرژانتین و لهستان و صربستان را بردیم و در کمال ناباوری به چین باختیم و در مسابقات انتخابی المپیک هم در دیداری بسیار ضعیف مغلوب استرالیا شدیم. تیمی که در مسابقات قبلی مقهور قدرت‌نمایی ایران بوده است و حتی پیش از شروع رقابت‌های گزینشی المپیک در دیداری تدارکاتی برای آخرین بار طعم شکست را مقابل کشورمان چشید. استرالیا در بازی‌های انتخابی نقش چین را در جام‌جهانی برای ایران بازی کرد؛ یعنی بازهم تیمی که کسی فکرش را نمی‌کرد، برای ایران دردسرساز شد.

* فرق ولاسکو با مربیان لیگ دسته اول

ولاسکو پیش از اعزام تیم به توکیو درخواست 10 بازی تدارکاتی داشت که این موضوع تمام و کمال برای وی محقق نشد. مربی باتجربه‌ای مانند ولاسکو باید فکر تمام این مشکلات را کرده باشد وگرنه فرقی با مربیان لیگ دسته اول ایران ندارد! هرچند که این موضوع ابتدا به مدیریت برمی‌گردد، اما به هرحال خولیو این شرایط را می دانست و گام به ایران گذاشت و تاکید کرد که تیم چند روز زودتر به توکیو برود تا درصورت امکان چند بازی تدارکاتی هم آنجا انجام دهد. خوشبختانه این‌گونه هم شد و تیم ایران توانست زودتر به ژاپن برود و یک بازی دوستانه با استرالیایی‌ها انجام دهد. این در حالی بود که استرالیایی‌ها پیش از حضور در ژاپن اردوهای بسیار خوب و حدود 20 بازی تدارکاتی برگزار کرده بودند، اما ایران در این زمینه عملکرد خوبی نداشت و تنها مجبور بود تا با بازی‌های دوستانه درون اردویی این ضعف را پوشش دهد.

* بازنده مسابقه تدارکاتی، برنده جدال اصلی

با تمام این تفاسیر تیم‌های ایران و استرالیا در شرایطی که برخی کارشناسان اعتقاد داشتند نباید یک هفته قبل از مسابقات رسمی برابر هم به میدان بروند، باهم بازی کردند که در پایان شاگردان ولاسکو توانستند با حساب 3 بر 2 حریف خود را از پیش‌رو برداند تا از نظر روحی در شرایط ایده‌آلی قرار بگیرند، اما در ادامه و با آغاز مسابقات رسمی همین تیم استرالیا توانست نخستین شکست شاگردان ولاسکو را آنهم با حساب 3 بر صفر رقم بزنند. دومین شکست ایران هم برابر صربستان، قهرمان اروپا رقم خورد تا همه چیز با روز آخر کشیده شود. در روز آخر هم دیدار استرالیا و چین تعیین کننده بود که در این جدال استرالیایی‌ها با نمایش فوق‌العاده‌شان 3 بر صفر حریف خود را شکست دادند تا بازی آخر ایران برابر ژاپن که میزبان از آن بازی به عنوان فینال یاد کرده بود به دیداری تشریفاتی تبدیل شود.

* ولاسکو ادامه دهنده راه پارک و گائیچ

تیم‌های صربستان و استرالیا به ترتیب با 21 و 15 امتیاز و به عنوان قهرمان و بهترین تیم آسیا راهی المپیک شدند تا ایران با ولاسکو هم نتواند رنگ المپیک را ببیند.

تیم ملی سال 1963 با مربیان وطنی و برای نخستین بار در مسابقات انتخابی المپیک شرکت کرد و نتوانست المپیکی شود، اما پس از آن و با حضور پارک کی‌وون باردیگر ایرانی‌ها هوس المپیک کردند و با هدایت این مربی کره‏‎ای در مسابقات انتخابی المپیک 2004 آتن حضور پیدا کردند، اما همچنان حضور در المپیک مانند یک رویا باقی‌ماند.

پس از آن زوران گائیچ هدایت تیم ملی را برای ورود به المپیک 2008 پکن عهده‌دار شد، اما بازهم نشد و ایران در حسرت المپیک ماند؛ حالا هم ولاسکو راه همین مربیان را در پیش گرفت و با تعدادی بازیکن جوان نتوانست از آوردگاه توکیو بلیت لندن را بگیرد.

* معرفی پدیده‌ها در مسابقاتی که همه پیروزی می‌خواستند

از اینکه ولاسکو در هر تورنمنت مهمی یک بازیکن جوان و پدیده معرفی می‌کند، نمی‌توان به راحتی عبور کرد؛ مباشری، غفور، فیاضی، قائمی، قرا و... بازیکنان جوانی هستند که ولاسکو به آنها میدان داد و قطعا آینده بسیار روشنی برای آنها ترسیم می‌شود، اما برخی از کارشناسان به این موضوع هم انتقاد دارند که مسابقات مهمی مانند انتخابی المپیک جای جوانگرایی و اعتماد به جوانان نیست. شاید هم حق داشته باشند، چراکه مهم‌تر از موفقیت در المپیک، حضور در این مسابقات است. شاید اگر ولاسکو تیمی باتجربه‌تر را روانه توکیو می‌کرد، شرایط به‌گونه دیگری رقم می‌خورد و پس از آن می‌توانست در پیکارهای المپیک که توقعات از ایران کمتر است به جوانان میدان دهد.

* حسرتی به بلندای 4 سال

حالا همه چیز تمام شد و تنها حسرت برای ایران باقی ماند؛ حسرتی به بلندای 4 سال! انتظار اهالی والیبال از مدیریت فدراسیون این است که از حالا به فکر المپیک 2016 باشند و با انتخاب مربی خوب، دست وی را برای 4 سال آینده باز بگذار تا بتواند کار خود را از همین امروز آغاز کند؛ امری که پیش از این برای کمتر مربی محقق شد و هرکسی آمد و رفت بدون تمرکز به المپیک!

 

* ولاسکو بمان و بجنگ...

در اینکه ولاسکو به تیم ایران شخصیت داده و حالا والیبالیست‌های ایران در جهان حرفی برای گفتن دارند، شکی نیست، اما نظر نهایی در خصوص انتخاب سرمربی را مسئولان فدراسیون اعمال می‌کنند. پیشنهاد می‌شود مربیان جوانی که می‌گویند ولاسکو بار تاکتیکی تیم ایران را ارتقاء نداده است، خودشان هم بیایند و کنار مورینیوی والیبال کار کنند تا شاهد پیشرفت روز افزون والیبال ایران باشیم، پس ولاسکو بمان و بازهم بجنگ تا در کنار ایران، سیری‌ناپذیریت از قهرمانی را نشان دهی.

تیم ملی والیبال از حالا باید خود را برای حضور در رقابت‌های AVC (جام مردان آسیا) آماده کند.


[ پنجشنبه بیست و پنجم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 11:19 ] [ محمدحسین ]


زرینی: زندگی جریان دارد

تهران - بازیكن پست دریافت كننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: غم و شادی در ورزش همواره وجود دارد اما با اینكه ما به المپیك راه نیافتیم زندگی برای ما و تیم ملی ایران جریان دارد.

1391/03/24 - 00:11

'حمزه زرینی' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ما تمام تلاشمان را برای صعود به المپیك كردیم و مردم دیدند كه حتی در مسابقه با ژاپن با وجود اینكه مشخص بود سهمیه را از دست داده ایم خوب بازی كردیم و این تیم را شكست دادیم.

وی ادامه داد: ممكن است یك اتفاق كوچك نتایج بزرگی در پی داشته باشد. پیروزی یا شكست در یك ست برای ما نقش مهمی داشت و در نهایت مانع از صعودمان به المپیك شد.

زرینی گفت: فشار روانی زیادی روی بازیكنان بود و همین موضوع باعث شد در مواقعی كه از حریف عقب می افتادیم نتوانیم بازی همیشگی خود را ارائه كنیم. بازیكنان جوان تیم ملی در این رقابت ها بسیار خوب كار كردند اما پایین بودن تجربه و كمبود بازی های تداركاتی به ما ضربه زیادی زد.

بازیكن پست دریافت كننده قدرتی تیم ملی ایران درباره مصدومیتش در رقابت های گزینشی المپیك گفت: با وجود بدنسازی خوب پیش از این رقابت ها، تا به حال در زندگی ورزشی ام تا این حد مصدوم نشده بود. در چند مسابقه با درد بازی كردم اما در مسابقه با ژاپن ولاسكو ریسك نكرد و اجازه نداد به میدان بروم.

زرینی گفت: در چند روزی كه از پایان رقابت ها گذشته است نمی دانید چه حالی بر بازیكنان گذشته است. ممكن است الان چهره برخی از آنها را خندان ببینید اما همگی آنها غم و اندوه زیادی دارند. بازهم تاكید می كنم كه زندگی جریان دارد و از همین الان باید به فكر شروع تمرینات باشیم تا خود را برای صعود به لیگ جهانی آماده كنیم.قائمی: استرالیا استثنایی بود

تهران – بازیكن پست دریافت كننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران گفت: استرالیا در مسابقه با ایران استثنایی بازی كرد و پیروزی حق این تیم بود.

1391/03/24 - 00:11

'فرهاد قائمی' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سطح این رقابت ها بسیار بالا بود. ما مقابل چین، كره و ژاپن خیلی خوب بازی كردیم اما واقعا در مسابقه با استرالیا این تیم بهتر از ما بود و پیروزی حق آنها بود.

وی ادامه داد: همه چیز برای راهیابی ما به المپیك مهیا بود اما بدشانسی ما را از این هدف باز داشت. فشار روانی زیادی روی بازیكنان ایران بود كه به دلیل سطح بالای رقابت ها طبیعی است.

قائمی تاكید كرد: با وجود این فشار روانی ، خیلی خوب بازی كردیم و بازیكنان جوان تیم ملی هم در تمام بازی ها از بهترین بازیكنان میدان بودند.

وی گفت: استرالیا این شانس را داشت كه در روزی با چین بازی كند كه این تیم امیدی به كسب سهمیه المپیك نداشته باشد. اگر چین همان بازی كه با ما كرد با استرالیا هم ارائه می داد سه بر صفر شكست نمی خورد و شاید ما امروز سهمیه المپیك را به دست آورده بودیم.

بازیكن پست دریافت كننده قدرتی تیم ملی ایران در پایان تصریح كرد: وظیفه ما این بود كه به المپیك برویم اما موفق نبودیم، امیدوارم با صعود به لیگ جهانی این ناكامی را جبران كنیم.انتظارات بالا، کارآیی را کم می‌کند
مهدوی: همه اعتراف کردند که المپیک حق ایران بود/ پایان تلخی داشتیم
خبرگزاری فارس: مهدوی: همه اعتراف کردند که المپیک حق ایران بود/ پایان تلخی داشتیم

مهدی مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبری فارس «توانا»، در خصوص علت عدم صعود تیم ملی به رقابت‌های انتخابی المپیک عنوان کرد: بازی های بسیار خوبی انجام دادیم، اما متاسفانه پایان تلخی داشت و مهمترین علت را می‌توان کمبود بازی‌های تدارکاتی دانست.

وی ادامه داد: مسابقات بسیار حساس بود و تمام تیم‌ها با استرس به میدان می‌آمدند. بازی برابر استرالیا واقعا نمی‌دانیم چه مشکلی پیش آمد که بازنده شدیم.

پاسور تیم ملی والیبال اظهار داشت: تمام تیم‌ها و مسئولانی که در ژاپن بودند اعتراف کردند که ایران شایسته‌ترین تیم برای حضور در المپیک بوده است، اما اینها حرف است و در واقعیت ما المپیک را از دست دادیم.

مهدوی افزود: انتظارات که بالا برود کارایی پایین می‌آید. بازیکنان ایران کم تجربه نبودند و معتقدم بازی با استرالیا گره خورده بود، چراکه اگر یک گیم دیگر می‌گرفتیم حالا شرایط فرق می‌کرد.

وی که همیشه در خصوص حضور جوانان دیدگاه مثبتی داشت، تصریح کرد: جوانان تیم در این مسابقات هم خوب بازی کردند و از حد انتظار بالاتر بودند.كاپیتان تیم ملی والیبال: فارغ از نتیجه، خوب بودیم/ تا المپیك بعدی هم می‌توانم بازی كنم

كاپیتان تیم ملی والیبال ایران ضمن عذرخواهی از ناكامی در كسب سهمیه المپیك گفت: به نظر من عملكرد تیم ملی فارغ از نتیجه، مثبت بود و ما بهترین تیم آسیایی حاضر در این رقابت‌ها بودیم.

علیرضا نادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: به عنوان كاپیتان تیم ملی ارزیابی مثبتی از عملكرد خود در رقابت‌های انتخابی المپیك دارم. به نظر من ایران در این مسابقه‌ها بهترین تیم آسیایی شد زیرا استرالیا جزو قاره آسیا نیست. ما خیلی خوب برابر تیم‌های ژاپن، كره جنوبی و چین حریفان اصلی خود در آسیا نتیجه گرفتیم اما به هر حال نتوانستیم نتیجه لازم را برای این مسابقه‌ها بگیریم و شرمنده مردم عزیز شدیم و باید به عنوان یكی از اعضای تیم ملی از این بابت از مردم عذرخواهی كنم.

وی درباره بازی تداركاتی ایران برابر استرالیا پیش از آغاز رقابت‌ها گفت: دو تیم ایران و استرالیا شناخت كافی از یكدیگر داشتند و حتی اگر این بازی تداركاتی هم انجام نمی‌شد، كادر فنی هر دو تیم آنالیز مناسبی از حریف خود در اختیار داشتند. ما در شروع بازی با استرالیا صددرصد برای پیروزی به میدان رفتیم و در گیم نخست هم خیلی خوب كار كردیم. به نظر من تنها عامل شكست ایران برابر استرالیا تغییر تاكتیك حریف پس از گیم دوم بود كه متاسفانه نتوانستیم آن را مهار كنیم و در نهایت بازی را باختیم.

كاپیتان تیم ملی درباره دلیل نوسان در عملكرد ملی‌پوشان در رقابت‌های انتخابی خاطرنشان كرد: دو دلیل برای این موضوع وجود دارد یكی فشردگی مسابقه‌ها كه موجب می‌شود تمام تیم‌ها تحت فشار قرار گیرند. همچنین پس از شكست مقابل استرالیا تیم ایران قدری از نظر روحی دچار مشكل شد و به همین دلیل در بازی با پورتوریكو نتوانستیم خیلی با قدرت ظاهر شویم و گیم نخست را تنها روی تجربه به سود خود تمام كردیم. به نظر من عملكرد تیم از ابتدا تا انتهای این رقابت‌ها یكنواخت بود و اگر باخت به استرالیا را نداشتیم كمتر نوسان را در بازی تیم ایران مشاهده می‌كردیم.

نادی با اشاره به بازی‌های تداركاتی تیم ملی پیش از این مسابقه‌ها خاطرنشان كرد: ولاسكو هم معتقد بود كه تیم ایران دیدارهای تداركاتی كمی برای آمادگی در این مسابقه‌ها داشت. البته تیمی مثل كره كه از ما شكست خورد، حدود 20 بازی تداركاتی انجام داده بود و ما به راحتی برابر این تیم به برتری رسیدیم. من قبول دارم كه بهتر بود بازی‌های تداركاتی بیشتری داشته باشیم و در شرایط سخت‌تر قرار بگیریم. به نظر من حضور بازیكنان در بازی‌های تداركاتی موجب هماهنگی بیشتر می‌شود و برای موفقیت هر تیمی مفید است.

وی كه حدود 10 سال سابقه بازی در پست سرعتی‌زن تیم ملی را دارد، درباره دلایل تداوم حضور خود در جمع ملی‌پوشان گفت: این به زندگی حرفه‌ای یك ورزشكار برمی‌گردد كه چقدر برای حضور در سطح قهرمانی انگیزه داشته باشد. من همیشه برای تیم ملی انگیزه دارم و تمام تلاشم را می‌كنم تا بهترین نمایشم را در تیم ملی داشته باشم. به همین دلیل در بسیاری از مواقع از خانواده خود می‌گذرم. همچنین محمد موسوی نیز سرعتی‌زن بسیار خوبی است و سطح او بالاتر از آسیاست. متاسفانه در حال حاضر سرعتی‌زن‌های جوان در یكی از دو فاكتور حمله یا دفاع ضعیف هستند كه باید در این تاكتیك‌ها تقویت شوند. یك بازیكن باید همان قدر كه خوب آبشار می‌زند در دفاع نیز قدرتمند باشد. فكر می‌كنم اگر یك بازیكن انگیزه كافی برای حضور مستمر در تیم ملی را داشته باشد، می‌تواند شرایط تاكتیكی خود را همواره ارتقا دهد.

نادی افزود: من همیشه برای حضور در تیم ملی انگیزه دارم و اگر شرایط مساعد باشد، حتی می‌توانم در انتخابی المپیك آینده نیز به تیم ملی خدمت كنم. تیم ایتالیا در حال حاضر بازیكنان 37 ـ 36 ساله دارد كه خیلی خوب كار می‌كنند و موجب شده كه این تیم در لیگ جهانی موفق باشد و سهمیه المپیك را به دست آورد. در والیبال امروز دنیا تجربه حرف اول را می‌زند و تجربه یك بازیكن باعث می‌شود در مواقع حساس بهترین عملكرد را داشته باشد.

كاپیتان تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط همكاری‌اش با باشگاه كاله بویژه دررقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا گفت: فكر نمی‌كنم بتوانم این تیم را در رقابت‌های آسیایی همراهی كنم. یك سری مشكلات از سوی باشگاه و همچنین خانواده من وجود دارد كه باید به آن‌ها رسیدگی كنم. تیم كاله از ما توقع دارد كه همان طور كه در لیگ برایش كار كردیم در مسابقه‌های باشگاه‌های آسیا نیز بازی كنیم. اما به هر حال باید ببینم چقدر می‌توانم مشكلات موجود را برطرف كنم.خوش خبر: ولاسكو می خواهد بماند

تهران – سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: خولیو ولاسكو تمایل به ماندن در سمت سرمربیگری تیم ملی كشورمان دارد.

1391/03/24 - 00:11

'امیر خوش خبر' روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ولاسكو فضای والیبال ایران را برای كار كردن آماده دیده است و اعتقاد دارد كه تیم ملی ایران می تواند پیشرفت كند، فقط باید برخی مشكلات را برطرف كنیم تا همیشه در اوج باقی بمانیم.

وی ادامه داد: با توجه به تمایل ولاسكو، ماندن یا نماندن او در ایران بستگی به این دارد كه فدراسیون والیبال ایران خواهان ادامه همكاری با او باشد یا نه. قرارداد ولاسكو روز 31 آگوست (10 شهریور) به پایان می رسد و تیم ملی باید از فردای همان روز در رقابت های كاپ آسیا به میدان برود.

خوش خبر درباره رقابت های انتخابی المپیك گفت: فاصله ما تا المپیك فقط یك ست بود، اگر چین یك ست كمتر از ما می گرفت و یا ما یك ست بیشتر از استرالیا می گرفتیم حالا ایران به جای استرالیا المپیكی شده بود.

وی ادامه داد: تا به حال والیبال ایران تا این حد به المپیك نزدیك نشده بود و نمی دانم چه علتی باعث شد كه به این هدف نرسیم. بیشتر كارشناسان حاضر در ژاپن پیش از آغاز رقابت ها ایران را بخت نخست كسب سهمیه می دانستند و حتی تئو پانیس نایب رییس فدراسیون بین المللی و رییس كمیته برگزاری مسابقات در همان روز نخست با دیدن آمادگی تیم ما، می گفت كه پیشاپیش سهمیه المپیك را به شما تبریك می گویم.

سرپرست تیم ملی والیبال ایران در پاسخ به سوالی درباره شایعات اخیر پیرامون تغییر در ریاست این فدراسیون گفت: من تازه از ژاپن بازگشته ام و از اخبار داخل ایران اطلاع كافی ندارم. شاید این اتفاق افتاد و هم داورزنی راحت شد و هم من فرصتی برای استراحت پیدا كردم.

وی در پایان گفت: ما شكست خوردیم و سهمیه المپیك را نگرفتیم اما ظاهرا باخت ما بیشتر روی ماموران گمرك فرودگاه امام خمینی (ره) تاثیر گذاشته است. زمانی كه از ژاپن باز می گشتیم بار ما را با دقتی بیش از حد بررسی می كردند و درباره دستگاه های پزشكی و ماساژ تیم ملی سوالات زیادی می پرسیدند.


[ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:50 ] [ محمدحسین ]

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا - چین 2012

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود.

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر سال 90 جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را به دست آورد، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

گروه بندی 17 تیم شركت كننده در این مسابقات به قرار زیر است:

گروه اول: چین، ویتنام، افغانستان، امارات
گروه دوم: ایران، قطر، ازبکستان و میانمار
گروه سوم: قزاقستان، اندونزی، هندوستان و کویت
گروه چهارم: ژاپن، تایلند، تاجیکستان، سنگاپور و مغولستان

قهرمان این رقابت ها مجوز حضور در مسابقات قهرمانی باشگاه های جهان را كسب می كند.

[ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:9 ] [ محمدحسین ]

مظفری: برای والیبال ایران حضور در لیگ جهانی بهتر از المپیک است


سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان گفت: صعود به بازی های المپیک افتخار بالایی است اما کارایی لیگ جهانی برای والیبال ایران بیشتر از المپیک است.
"ایرج مظفری" در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، افزود: امیدوارم تیم ملی والیبال با استفاده از تجربه های مسابقات انتخابی المپیک به مسابقات لیگ جهانی والیبال راه یابد که برای این رشته ورزشی کارایی بیشتری خواهد داشت.
وی به عملکرد مثبت تیم ملی والیبال در مسابقات انتخابی توکیو اشاره کرد وگفت: جامعه والیبال من را خوب می شناسد . فردی نیستم که به دلیل گرفتن پست یا مقام ، حرفم را نزنم. اما واقعا عملکرد تیم ملی در مسابقات انتخابی توکیو درخور تحسین بود و من كادر فنی و بازیكنان تبریك می گویم.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران افزود: دو روز استراحت ایران بعد از بازی با کره و چین تیم ملی را از مسابقات دور کرد و اگر جدول بازی ها به گونه ای بود که ایران بعد از این استراحت با هر تیمی غیر استرالیا بازی داشت، شرایط بسیار متفاوت می شد.
وی با بیان اینکه شکست در برابر استرالیا خوش شناسی برای این تیم بود تا به المپیک صعود کند، افزود: تیم ملی والیبال ایران تنها یک امتیاز با صعود فاصله داشت و نمی توان از این یک امتیاز به عنوان نقص تیم ملی انتقاد کرد.
مظفری با پیش بینی اینکه تیم های استرالیا و صربستان در المپیک خواهند درخشید، گفت: در آن زمان مشخص خواهد شد که تیم ملی در برابر حریفان کوچکی بازی را واگذار نکرده است.
وی با اشاره به افتخارافرینی تیم ملی والیبال در برابر ژاپن گفت: تیم ملی والیبال کشورمان ابهت والیبال ژاپن را در برابر بیش از 10 هزار چشم ژاپنی زیر سئوال برد تا توانایی های خود را ثابت کرده باشد.
سرمربی تیم والیبال نوجوانان کشورمان در ادامه با بیان اینکه هیچ فردی در این جهان بی نقص نیست ، تاکید کرد: ولاسکو هم شاید در کارش ایرادهای وجود داشته باشد، اما همگی می دانیم که او به والیبال ایران خدمت زیادی کرد. بنابر این باید در راه راهیابی به لیگ جهانی او را یاری دهیم زیرا او هر افتخاری برای والیبال ایران کسب، افتخارش برای کشورمان خواهد ماند.
مظفری در پایان با ابراز تشکر از تمامی ملی پوشان برای بازی های خوبشان در مسابقات انتخابی توکیو گفت: جا دارد از مسئولین فدراسیون والیبال و کادرفنی این تیم نیز قدرانی شود، زیرا در مدت آماده سازی تیم ملی والیبال زحمات زیادی را تقبل کردند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد که لیگ برتر والیبال ایران نیز امسال به فشردگی سال قبل نباشد و برای ارتقاء سطح فنی و کیفیت والیبال با تعداد تیم های کمتری برگزار شود.
[ چهارشنبه بیست و چهارم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:5 ] [ محمدحسین ]

اولين گزارش تصويري از بازگشت تيم ملي ايران به كشور

تهران - فرورگاه امام خميني (ره)

سه شنبه 23 خرداد ماه 1391

 


 

 

 
سرویس عکس:


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 1


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 2


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 3


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 4


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 5


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 6


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 7


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 8


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 9


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 10


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 11


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 12


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 13


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 14


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 15


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 16


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 17


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 18


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 19


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 20


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 21


بازگشت تيم ملي ايران به كشور عكس2 22
[ سه شنبه بیست و سوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 23:44 ] [ محمدحسین ]

بازارگرد سكوتش را شكست: نیمكت نشینی هم برایم افتخار بود اما دعوتم نكردند
مهدی بازارگرد ملی‌پوش والیبال ایران در رقابت‌های جام جهانی، گفت: دوست داشتم تا ایران با تمام قدرت و همكاری همه بازیكنان سهمیه المپیك را می‌گرفت.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا كه از تركیب اعزامی به مسابقات انتخابی المپیك كنار گذاشته شد، در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار كرد: پس از این كه برای رقابت‌های انتخابی المپیك به تیم ملی دعوت نشدیم، من سكوت كردم تا خدای ناكرده تیم به حاشیه نرود، با این حال به دلیل مطلبی كه یكی از روزنامه‌‌ها از طرف خودش عنوان كرده بود به كمیته‌ انضباطی دعوت شدیم و از ما ایراد گرفتند كه چرا تیم را به حاشیه می‌برید. من گوشی تلفن خود را در این ماه‌ها خاموش كرده بودم تا خدای ناكرده سوء تفاهمی ایجاد نشود. اما به هر حال من آرزو داشتم تا ایران به المپیك برود.

وی درباره دلایل دعوت نشدن به تیم ملی و حاشیه‌های به وجود آمده در رقابت‌های جام جهانی گفت: امیر خوشخبر سرپرست تیم به من گفت كه می‌خواهیم برای انتخابی المپیك تغییر تاكتیك بدهیم، به همین دلیل ولاسكو چند تن از بازیكنان را دعوت نكرده، ولاسكو نیز گفت كه بازیكنانی را می‌خواهد كه از نیمكت نشینی ناراحت نشوند. من شخصا هیچ گاه از نشستن روی نیمكت تیم ملی ناراحت نمی‌شوم و صرف حضور در كاروان تیم ملی ایران را برای خودم افتخار می‌دانم. در رقابت‌های جام جهانی ممكن بود یك بازیكن خاص از ولاسكو دلیل نیمكت نشینی خود را سوال بپرسد كه فكر نمی‌كنم این سوال هم به معنی اعتراض عنوان می‌شد. اما من شخصا فكر می‌كنم كه هیچ بازیكنی نمی‌تواند در یك تورنمنت سنگین در هشت بازی وضعیت ایده‌آل باشد و قطعا نیاز است كه تعویض شود و بر روی نیمكت هم بنشیند.

بازارگرد با انتقاد از صحبت‌های مطرح شده درباره آماده نبودن برخی از ملی‌پوشان در مسابقات لیگ گفت: این حرف بهانه است كه چون تیم فلانی نتیجه‌ نگرفت، به تیم ملی دعوت نمی‌شود، چرا كه برخی از بازیكنانی كه به انتخابی المپیك رفتند در لیگ برتر با تیم خود هشتم شدند. من از عملكرد خودم در لیگ قبل راضی هستم و فكر می‌كنم بد كار نكردم كه سرمربی تیم ملی نخواهد مرا دعوت كند.

بازارگرد در ارزیابی از عملكرد تیم ملی در رقابت‌های انتخابی المپیك، گفت: از حق نگذریم، ملی‌پوشان دعوت شده به تیم ملی بد كار نكردند و حتی جوانانی مثل فرهاد قائمی خیلی خوش درخشیدند، من فكر می‌كنم كه نسبت به جام جهانی تنها در دفاع ضعیف‌تر بودیم و اگر می‌توانستیم در تاكتیك‌های دفاعی و توپ‌گیری عمل كنیم، حالا استرالیا نمی توانست پیش از بازی ایران جشن صعود به المپیك بگیرد.

ملی‌پوش والیبال ایران با اشاره به این كه صعود به المپیك برای چهار سال دیگر به عقب افتاد، گفت: این دوره شانس من و چند تن دیگر برای رقابت در كسب سهمیه المپیك از بین رفت. من دوست داشتم كه ایران با تمام قوا و همكاری همه بازیكنان برای كسب سهمیه المپیك تلاش می‌كرد. اگر امیرحسینی و سعید معروف با هم كار می‌كردند و به تیم ملی دعوت می‌شدند، قطعا خیلی بهتر می‌توانستیم نتیجه‌ بگیریم. اگر همه بازیكنان و نیروها در تیم ملی به كار گرفته می‌شدند، می‌توانستیم سهمیه را كسب كنیم و بعد ولاسكو برای حضور در المپیك جوانگرایی می‌كرد. من 32 سال دارم و مطمئن هستم كه اگر حاشیه‌ها اجازه دهد، می‌توانم چهار سال دیگر هم برای راه یابی المپیك تلاش كنم. تیم ملی ایتالیا با بازیكنان 44 ساله خود در جام جهانی خوب نتیجه‌ می‌گیرد و پشت خط زن آمریكا هم 38 سال دارد، اما در ایران وقتی والیبالیست به مرز 30 سالگی می‌رسد، به فكر جوانگرایی در تیم می‌افتند.

بازارگرد در پایان بار دیگر تاكید كرد: من برای خدمت به تیم ملی آماده بودم و هستم و تنها به دلیل این كه ولاسكو مرا دعوت نكرد، نتوانستم در رقابت‌های انتخابی المپیك شركت كنم.

[ دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:8 ] [ محمدحسین ]

نگاهی گذرا به عملکرد بهترين و بدشانس ترين تيم قاره آسيا

تیم ملی والیبال ایران در هفت دیدار خود در مسابقات والیبال انتخابی المپیک با پنج پیروزی و دو شکست به كار خود پايان داد و با بد اقبالي با اختلاف يك امتياز از راهيابي به المپيك لندن بازماند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات انتخابی المپیک در توکیو با شکست ژاپن مقابل ایران در آخرین دیدار این رقابت ها به پایان رسید.
تیم ملی والیبال ایران در پنج پیروزی خود، سه برد سه بر صفر( ژاپن، ونزوئلا و کره جنوبی)، یک پیروزی سه بر یک (پرتوریکو)  و یک برد سه بر دو (چین) کسب کرد. همچنین اين تيم دو شکست مقابل تيم هاي راه يافته به المپيك با نتيجه سه بر یک (استرالیا) و سه بر صفر (صربستان ) را تجربه کرد.
ملی پوشان کشورمان در مجموع هفت دیدار خود 612 پوئن کسب کردند و 547 پوئن به حریفان دادند که در اين ميان 16 ست را بردند و 9 ست را باختند.
تیم ایران در پايان با کسب 14 امتیاز رتبه سوم جدول را از آن خود کرد و بالاتر از کره جنوبی، چین و ژاپن دیگر نمایندگان آسیا در جدول رده بندي ایستاد.
مردان واليبال كشورمان با ميانگين سني 24.4 سال، دومين تيم جوان مسابقات بودند كه با عملكرد خوب خود بالاتر از تيم هاي آسيايي خود قرار گرفتند. ايران در صورتي كه تنها يك ست ديگر در ديدار استراليا يا دو ست در بازي مقابل صربستان بدست مي آورد،  به المپيك 2012 لندن صعود مي كرد كه با بد اقبالي بسيار از دست يافتن به اين مهم بازماند.
البته ضعف مديريت در AVC  كه موجب شد قاره پهناور آسيا هيچ نماينده اي در رقابت هاي واليبال المپيك لندن نداشته باشد، بي تاثير نبوده كه اين موضوع اعتراض شديد مسئولين فدراسيون واليبال ايران را به فدراسيون جهاني واليبال در برداشت.

نتایج تیم ملی ایران والیبال ایران در مسابقات انتخابی المپیك به قرار زیر است:
ایران 3 – كره جنوبی صفر
ایران 3 – چین 2
ایران 1 – استرالیا 3
ایران 3 – پورتوریكو 1
ایران 3 – ونزوئلا صفر
ایران صفر – صربستان 3
ایران 3 - ژاپن صفر

جدول رده بندی نهایی این رقابت ها نیز به قرار زیر است:
1 صربستان 21 امتیاز
2 استرالیا 15 امتیاز
3 ایران 14 امتیاز
4 ژاپن 11 امتیاز
5 چین 11 امتیاز
6 كره جنوبی 8 امتیاز
7 ونزوئلا 3 امتیاز
8 پورتوریكو 1 امتیاز
سرویس عکس:


نگاهی گذرا به عملکرد بهترين و بدشانس ترين تيم قاره آسيا 1
[ دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:6 ] [ محمدحسین ]
 

 

دومين گزارش تصويري از مسابقه ايران - ژاپن

رقابت هاي انتخابي المپيك - توكيو ژاپن

يكشنبه 21 خرداد 1391
سرویس عکس:


ايران - ژاپن عكس2 1


ايران - ژاپن عكس2 2


ايران - ژاپن عكس2 3


ايران - ژاپن عكس2 4


ايران - ژاپن عكس2 5


ايران - ژاپن عكس2 6


ايران - ژاپن عكس2 7


ايران - ژاپن عكس2 8


ايران - ژاپن عكس2 9


ايران - ژاپن عكس2 10


ايران - ژاپن عكس2 11


ايران - ژاپن عكس2 12


ايران - ژاپن عكس2 13


ايران - ژاپن عكس2 14
[ دوشنبه بیست و دوم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:58 ] [ محمدحسین ]
 یه خبر بد می خوام بگم که اصلا دوست ندارم بگم ولی مجبور هستم بگم!

(استرالیا المپیکی شد ایران المپیکی نشد )

(امروز استرالیا ۳ـ۰چین را برد المپیکی شد ) اشکال نداره ما هنوز به بچه ها خسته نباشید می گیم و

آرزو ی موفقیت در بازی امروز مقابل ژاپن می کنیم

[ یکشنبه بیست و یکم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 10:42 ] [ محمدحسین ]

زريني: ژاپن را شكست مي دهيم


بازيكن جنگنده تيم ملي واليبال گفت: اگر سرنوشت تیم ملی به بازی اخر کشیده شود، حتم داشته باشید پیروزی با ایران خواهد بود.
حمزه زرینی در گفت وگو با خبرنگار اعزامي فدراسيون واليبال با بيان اينكه مردان والیبال کشورمان در برابر صربستان عالی جنگیدند،گفت: ما در جام جهانی صربستان را شکست داده بودیم، اما در آن بازیها بعضی ازبازیکنان صرب همانند "میلکوویچ" فقط یک نام خالی بودند.
وي به آمادگي تيم صربستان به دليل حضور در مسابقات ليگ جهاني اشاره كرد و افزود: صربستان از آمادگی آرمانی برخوردار بود و در برابر ايران سرویس های آب و آتشی زد.
زرینی که هنوز از کشیدگی عضله پا رنج می برد در باره پیکار با ژاپن گفت: اگر سرنوشت صعود ایران به بازی آخر بستگی پیدا کند، قول می دهم به ژاپنی ها امان ندهیم. تیم ما راه پیروزی بر ژاپن را به خوبی می داند و جای نگرانی نیست.

[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 14:54 ] [ محمدحسین ]
درسته بازی رو به صربستان واگذار کردیم ولی اشکال نداره.......

مردان والیبال ایران با غیرت وقدرت بازی کردند

بچه ها اشکال نداره (خسته نباشید )

 سرویس عکس:


ايران - صربستان پيش از بازي 1


ايران - صربستان پيش از بازي 2


ايران - صربستان پيش از بازي 3


ايران - صربستان پيش از بازي 4


ايران - صربستان پيش از بازي 5


ايران - صربستان پيش از بازي 6


ايران - صربستان پيش از بازي 7


ايران - صربستان پيش از بازي 8


ايران - صربستان پيش از بازي 9


ايران - صربستان پيش از بازي 10


ايران - صربستان پيش از بازي 11


ايران - صربستان پيش از بازي 12


ايران - صربستان پيش از بازي 13

  


ايران - صربستان عكس3 1


ايران - صربستان عكس3 2


ايران - صربستان عكس3 3


ايران - صربستان عكس3 4


ايران - صربستان عكس3 5


ايران - صربستان عكس3 6


ايران - صربستان عكس3 7


ايران - صربستان عكس3 8


ايران - صربستان عكس3 9


ايران - صربستان پيش از بازي 14

[ شنبه بیستم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 8:43 ] [ محمدحسین ]

گزارش تصویری از تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران

رقابت های انتخابی المپیک

توکیو ژاپن


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 1


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 2


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 3


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 4


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 5


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 6


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 7


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 8


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 9


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 10


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 11


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 12


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 13


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 14


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 15


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 16


تمرین روز جمعه مردان والیبال ایران عکس 17


[ جمعه نوزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 19:59 ] [ محمدحسین ]


ايران - ونزوئلا عكس3 1


ايران - ونزوئلا عكس3 2

ايران - ونزوئلا عكس3 3ايران - ونزوئلا عكس3 4
ايران - ونزوئلا عكس3 5
ايران - ونزوئلا عكس3 6


ايران - ونزوئلا عكس3 7


ايران - ونزوئلا عكس3 8


ايران - ونزوئلا عكس3 9


ايران - ونزوئلا عكس3 10ايران - ونزوئلا عكس3 11ايران - ونزوئلا عكس2 1


ايران - ونزوئلا عكس2 2


ايران - ونزوئلا عكس2 3


ايران - ونزوئلا عكس2 4


ايران - ونزوئلا عكس2 5


ايران - ونزوئلا عكس2 6


ايران - ونزوئلا عكس2 7


ايران - ونزوئلا عكس2 8


ايران - ونزوئلا عكس2 9


ايران - ونزوئلا عكس2 10


ايران - ونزوئلا عكس2 11


ايران - ونزوئلا عكس2 12


ايران - ونزوئلا عكس2 13

[ پنجشنبه هجدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 22:11 ] [ محمدحسین ]

نادی: براي ماندن در كورس نياز به سه امتياز اين بازي داشتيم


کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بعداز برد پورتوریکو در نشست خبری از نیاز ایران به سه امتیاز این بازی گفت تا تيم در کورس رقابتها بماند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال تیم ملی ایران که یکی از مدعیان سهمیه در مسابقه های انتخابی المپیک چهارمين بازي خود را با پيروزي پشت سر گذاشت.
علیرضا نادی بعداز این مسابقه گفت: ما به 3 امتیاز این بازی نیاز داشتیم تا در کورس مسابقه ها بمانیم.البته می توانستیم نتیجه ای بهتر از 3 – یک بگیریم، اما بی تجربگی بعضی از بازیکنان باعث شد تا یک ست را از دست بدهیم. با این حال دوباره بازی را جمع و جور کردیم تا با برد امروز فردا مقابل ونزوئلا بازی روان تر و بهتری را رائه دهیم و در کورس بمانیم.
نادي با نشاط نبودن تیمش در این بازی را به فرصت کم ریکاروی ربط می دهد و افزود: فکر می کنم دیروز استرالیا استثنایی بود. البته به باخت دیروز خیلی فکر نکردیم. چرا که با بازی خوب استرالیا بردش طبیعی بود. از طرفی ما فرصت زیادی برای ریکاوری نداشتیم. با این حال ست اول را بردیم و همین برد به ما کمک کرد. البته طبیعت ورزش هم همین است. به هر حال فراموشی قضایا زمان لازم دارد. با این حال تیم ما آنقدر حرفه ای شده ايم که با این مسائل کنار بیاید.


[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 13:58 ] [ محمدحسین ]


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 1


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 2


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 3


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 4


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 5


ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 6ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 7

 ايران - پورتوريكو عكس2 1


ايران - پورتوريكو عكس2 2


ايران - پورتوريكو عكس2 3


ايران - پورتوريكو عكس2 4


ايران - پورتوريكو عكس2 5


ايران - پورتوريكو عكس2 6


ايران - پورتوريكو عكس2 7


ايران - پورتوريكو عكس2 8


ايران - پورتوريكو عكس2 9


ايران - پورتوريكو عكس2 10


ايران - پورتوريكو عكس2 11


ايران - پورتوريكو عكس2 12


ايران - پورتوريكو عكس2 13


ايران - پورتوريكو عكس2 14


ايران - پورتوريكو عكس2 15ایران - پورتوریكو پیش از مسابقه عكس1 8
[ چهارشنبه هفدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 9:4 ] [ محمدحسین ]


ايران - استراليا عكس1 1


ايران - استراليا عكس1 2


ايران - استراليا عكس1 3


ايران - استراليا عكس1 4


ايران - استراليا عكس1 5


ايران - استراليا عكس1 6


ايران - استراليا عكس1 7


ايران - استراليا عكس1 8


ايران - استراليا عكس1 9


ايران - استراليا عكس1 10
[ سه شنبه شانزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:12 ] [ محمدحسین ]


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    1


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    2

اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 1


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 2


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 3


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 4


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 5


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 6


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 7


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 8


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 9


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 10


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 11


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس 12
اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    4


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    5


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    6


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    7


اولین تمرین بعد از عبور از دیوار چین عکس2    8
[ دوشنبه پانزدهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 16:53 ] [ محمدحسین ]

ولاسکو: می دانستیم بازی با چین نفس گیر خواهد بود


سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: چین یکی از بهترین تیم های حاضر در این رقابت ها است و می دانستیم که بازی با این تیم نفس گیر خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، خولیو ولاسکو در نشست خبری بعد از بازی با چین افزود: بسیار خوشحالم که توانستیم در این بازی پیروز شویم. در بازیهای جام جهانی به آنها باختیم و می دانسیم که عبور از چین بسیار سخت خواهد بود. همچنین بسیار خوشحالم که با وجودی که ست های اول و سوم را واگذار کردیم ولی هیچگاه در این مسابقه روحیه خود را از دست ندادیم و به جای تمرکز بر ست از دست رفته و اشتباهات به ست بعدی اندیشیدیم.
ولاسکو با بیان اینکه رمز موفقیت ما در این بازی سرویس هایمان بود، خاطر نشان کرد: به چین اجازه کار ترکیبی را ندادیم چون آنها واقعا در کار ترکیبی موفق عمل می کنند. روی دریافت ها بسیار کار کرده بودیم و دیروز و امروز دریافت های خوبی نیز داشتیم. با وجود این بازی سخت به این دو روز استراحت واقعاً نیاز داریم.
سرمربی تیم والیبال چین نیز در این نشست گفت: بازی سخت و رقابتی نزدیک را تجربه کردیم. از بازی شاگردانم کاملاً راضی هستم. با این حال دریافت ها و سرویس هایمان هنوز هم جای کار دارد.
"زی هو جیانان" خاطر نشان کرد: سرویس هایمان را به دلیل تنش های موجود در بازی از دست می دادیم و فرصت حملات راحت را برای تیم ایران فراهم می کردیم. درست است که 3-2 باختیم اما بازیکنانم تا حدّ ممکن جنگیدند و نمایش قابل قبولی را در زمین به اجرا گذاشتند.


[ یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 15:43 ] [ محمدحسین ]


كميته Vis مسابقات والیبال انتخابي المپيك - توكيو  در پايان روز پنجم  این رقابت ها اسامي بهترين بازيكنان را به قرار زیر اعلام كرد:

امتياز آورترين بازيكن:
1- فوکوزاوا از ژاپن
2- توماس ادگار از استرالیا
3- زانگ چین از چین

بهترين اسپكر:
-1 نیکولا کواکویک از صربستان
-2 پارک جون از کره جنوبی
-3 نیکیک میلوز از صربستان

بهترين دفاع كننده:
-1 محمد موسوی از ایران
-2 توماس ادگار از استرالیا
-3 آیدن زینگل از استرالیا

بهترين زننده سرويس:
1- فرهاد قائمی از ایرن
2- فوکوزووا از ژاپن
3- توماس ادگار از استرالیا
4- امیر غفور از ایران

بهترين توپ گير:
1- زن کیو از چین
2- فرهاد ظریف از ایران
3- اوهیون از کره جنوبی

بهترين پاسور:
1- پت کویک از صربستان
2- سعید معروف از ایران
3- لی رانگ مینگ از چین

بهترين دريافت كننده:
1- اوهیون از چین
2- فرهاد ظریف از ایران
3- نیکیک میلوز

بهترين ليبرو:
1- اوهیون از کره جنوبی
2- زن کیو از چین
3- فرهاد ظریف از ایران

 

[ یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 15:34 ] [ محمدحسین ]
 


ايران - چين عكس3 1


ايران - چين عكس3 2


ايران - چين عكس3 3


ايران - چين عكس3 4


ايران - چين عكس3 5


ايران - چين عكس3 6


ايران - چين عكس3 7


ايران - چين عكس3 8


ايران - چين عكس3 9


ايران - چين عكس3 10


ايران - چين عكس3 11


ايران - چين عكس3 12


ايران - چين عكس3 13

[ یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:35 ] [ محمدحسین ]


ايران - كره جنوبي عكس 1


ايران - كره جنوبي عكس 2


ايران - كره جنوبي عكس 3


ايران - كره جنوبي عكس 4


ايران - كره جنوبي عكس 5


ايران - كره جنوبي عكس 6


ايران - كره جنوبي عكس 7


ايران - كره جنوبي عكس 8


ايران - كره جنوبي عكس 9


ايران - كره جنوبي عكس 10


ايران - كره جنوبي عكس 11


ايران - كره جنوبي عكس 12


ايران - كره جنوبي عكس 13


ايران - كره جنوبي عكس 14


ايران - كره جنوبي عكس 15


ايران - كره جنوبي عكس 16

[ یکشنبه چهاردهم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:31 ] [ محمدحسین ]

گزارش تصویری از مراسم بدرقه ملی پوشان

شنبه 6 خرداد ماه 1391

تهران - فدراسیون والیبال 


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 1


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 2


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 3


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 4


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 5


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 6


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 7


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 8


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 9


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 10


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 11


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 12


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 13


مراسم بدرقه ملی پوشان عكس 14

[ شنبه ششم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:39 ] [ محمدحسین ]

آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 1


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 2


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 3


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 4


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 5


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 6


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 7


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 8


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 9


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 10


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 11


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 12


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 13


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 14


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 15


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 16


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 17


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 18


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 19


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 20


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 21


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 22


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 23


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 24


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 25


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 26


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 27


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 28


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 29


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 30


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 31


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس2 32


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 1


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 2


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 3


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 4


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 5


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 6


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 7


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 8


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 9


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 10


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 11


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 12


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 13


آخرین تمرین تیم ملی در تهران پیش از صعود به المپیك عكس1 14

[ شنبه ششم خرداد ۱۳۹۱ ] [ 12:37 ] [ محمدحسین ]

درباره وبلاگ

سلام به وب من خوش اومدین
برچسب‌ها
امکانات وب

free glitter text and family website at FamilyLobby.com
Online User

والیبال ایران

جهان فوتبال،فوتبال جهان


آمهران والیبال

عکس های خفن